Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Сине, ти за колко можеш да прочетеш "Под игото"? - За 50 лева.
Ученически 3,387 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тя искаше само сериозни отношения, аз се съгласих...И наистина: за три години повод да се усмихна не се намери... Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :) - Говорят, че сте се оженили за много умна и красива жена? - И кой го казва това? - Жена ви. Твърдението, че няма джентълмени в днешно време не е справедливо. Днес видях мъж, който държеше чадъра над жена си, докато тя сменяше гумата на колата. Заменям чувство за хумор за повод за смях.