Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майка мъмри дъщеря си: - Недей да ходиш всяка вечер на дискотека, ще оглушееш. - Благодаря, вече хапнах.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
За изборите в САЩ: Щом САЩ влияят в целия свят( и всичко зависи от президента им), то и на изборите не би трябвало да гласуват само американците.
Политически
03.10.2017
3,486 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майстор и калфа решили да си говорят в рими. Майстора казал: - Майстора Евстати на*ба сестра ти. Калфата казал; - Е, има рима, ама не е вярно, сега съм аз. - Калфата Иванчо на*ба жена ти. - Е, че то няма рима! - Е, няма, ама е вярно!
Жените - ангелски същества, които викат в мъжа дявола.
Срещат се двама стари приятели след дълга раздяла. Побъбрили си за това-онова... от дума на дума станало въпрос и за ежедневните им радости и грижи. Гарабед попитал: - Киркоре, извинявай, братле, ама колко си докарваш месечно? - Ее, няма какво да крия - 130... и нещо отгоре... Ами ти? - А аз съм малко по-добре от теб - 140... и нещо отгоре... - Като си говорим за тия проблеми... да знаеш какво прави нашият приятел професора Агоп? - сетил се Гарабед. - Отдавна не съм чувал нищо за него! - Ох, завалията... той е много зле! Получава 450... и нищо отгоре!
Какво се намира на последната страница от ръководството за \"Лада\"? Разписанието на автобусите.
"Топлофикация" уведомява своите абонати, че поради новите цени от 01.01.2009 и незасечените топломери ще намали топлоподаването докато не се направи междинно отчитане на топломерите. Това се прави в интерес на абонатите.