Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Бабо, не влизай в асансьора! На кабинката пода е счупен! - Хехе, шегаджи-и-и-и-и-и-и...
Черен хумор 1,655 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж споделя на стената си във Фейсбук: "Момичетата, които пишат в статуса си: "Трудно е да ме намериш, лесно е да ме изгубиш." ми напомнят за чорапите ми- винаги така се случва..." Майката излиза и пита сина си: - С какво ще се занимаваш, докато ме няма? - Ами ще си играя или с влакчето, или с бавачката - зависи тате какво ще избере пръв. Заради кризата са пуснали нови хладилници, които отвътре са със огледала, за да се радваш на изобилието от продукти. Tри баби седят и се хвалят с внуците си: - Моя е много умен, по цял ден разни треви отглежда - суши ги, реди ги. Сигурно, като порасне ботаник ще стане. Казала 1-вата. Втората баба казала: - Моят пък, лекар сигурно ще стане - по цял ден разни спринцовки подмята, разни лекарства. Може и фармацефт да стане, толкова е умен!! Третата въздъхнала: - Моя внук така к’ат гледам май пилот ще стане. По цял ден нещо все смърка и вика: "- АРЕ БАБО - ЧАО. АЗ ИЗЛИТАМ!!" Девойче! Вие сте направо копие на Джулия Робъртс! Вярно, че пиратско…