Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката казала на децата: - Ученици, напишете ми за утре съчинение, в което ключовата дума да бъде "очевидно". На следващият ден всички вдигат ръце. Учителката казва: - Кажи ти Райне. Райна започва: - Мама свири на цигулка, татко свири на китара, аз свиря на флейта. Очевидно ние сме музикално семейство. - Седни Райне, отличен. Кажи ти Марийке. Марийка започва: - Мама има анорак, татко има палатка, аз имам спален чувал. Очевидно ние сме туристическо семейство. - Отлично, Марийке, седни си. Иванчо нетърпеливо вдига ръка и най-накрая учителката му дава думата. Иванчо започва: - Дядо гони прасето из двора. Отсреща иде баба и носи в ръка вестник Financial times. Но баба не знае английски. Очевидно е срала.
Любими Герои 3,504 прегледа
Следващ →

Още вицове

Професор към кандидат-студент на устен изпит за прием в университета: - И така, последен въпрос - защо решихте да кандидатствате точно в този университет? - Стига си задавал тъпи въпроси бе, татко! Едно стадо мъжки коне си пасяли кротко на ливадата. По едно време видяли малко по-настрана стадо кобили. Най-малкият кон казал: - Айде да идем там при женските, докато не са избягали и да ги оправим! По-старият казал: - Не може ли полека, полека да ги доближим и тогава к’вото става да става? Най-старият казал: -Я по тихо, да не вземат да дойдат те... Даскал дава частни уроци на циганче по английски език. След време решава да го препита върху материала: - Така да видим какво знаеш вече. Как е десет на английски? - Тен, бе бате. - Добре! А как е 20? - Тен тен, бате. - Много добре! А как е 30? - Тен тен тен. - Хмммм. Добре. А как е 100? - Тенгерляка тъкатака, тенгерляка тъкатака. (известен припев сред неизвестни песни) В колата на мутра ражда жена. Нямяло кой друг и се наложило мутрата да помага при раждането и жената казала: - Като се роди бебето го удари по дупето, за да заплаче! Изродил той бебето, ударил го по дупето и му казал: - ..и повече там да не се навираш! Защо смяната към лятно часово време я правят така, че да губим един час сън, а не един час работно време?