Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама луди играят с фенерче. Единият го насочва към тавана и кара другия да се качи по лъча. Вторият отговаря: - Не можеш да ме измамиш! Щом се кача горе, ще изключиш фенерчето, нали?
Разни 2,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как можеш да хванеш заек с голи ръце? - Взимаш един плосък камък, поръсваш го в червен пипер и го оставяш в гората, като го наблюдаваш. Като дойде заека той подушва камъка, шмръква малко от пипера и киха. Когато кихне си удря главата в камъка и е зашеметен. В този момент трябва да го хванеш! Едно овчарче страшно много му се искало да бъде с жена. Споделил го в местната кръчма но старите зевзеци решили да се избъзикат с него и му рекли:Не ти трябва, вкараш ли си чукалото в нея - тя ще го отхапе. Минало време и една напориста мома решила сама да си поиска от овчарчето -отишла на мерата където той пасял стадотои без да му мисли се хвърлила на тревата и разтворила крака. Нашия герой се стъписал и си мислел подпрян на гегата:Ще ми го отхапе, ще ми го отхапе ....:В един момент решил и си рекъл -Що не пробвам първо с гегата и взел, че и мушнал гегата в пещерата -а тя от изненада взела, че пръднала. Овчарчето взело, че отскочило на два метра и рекло:Бах маа му, не стига, че хапе ами и ръмжи. Кратка обява във вестник: Набираме хора от ромски пройзход за ядрени опити! - Какво ви е? - Докторе, виждам само движещи се предмети. - А как дойдохте дотук? - Клатих си главата... Пациент прекарал дванайсет години в лудница, но лекарите се надявали, че започва да реагира на лечението. Един ден решили да го подложат на изпитание, като го заведат на кино. Когато влезли, върху седалките имало табела с надпис Мокра боя". Докторите не обърнали внимание на предупреждението, но се зарадвали, когато пациентът поставил вестник на стола си, преди да седне. Според тях поведението му доказвало, че най-после се е завърнал в действителността, затова го попитали защо е поставил вестник на стола си. Той отговорил: - За да съм на по-високо и да виждам по-добре!