Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Очите виждат всичко, но не виждат себе си.
Бисери 2,364 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Завиждаш ли на котката си? - Да, понякога. - Кога? - Когато взимам заплата. На котката ми би й стигнала. Писна ми от тези "Направи си сам" в Икеа! Исках да си купя няколко лампи, те ми продали комплект за надуване на стъкло! - Как си като пресен младоженец? Стана ли мъж? - Напротив - като пубер.. - ??? - Отново пуша тайно в тоалетната... Ощи ми разпраяй Ганке, как Манол ти ‘зниверил. Ужким мяза кату смахнат, па какъф мръсник йе бил! С Донка, дету е дибела! У лице кът мастодонт! (Или яс съм хухавела или той е идиот!) Тя мириши на кокошки. И на лук и на оцеть! (Мъжовите нямат прошка ни отзаде, ни утпрет!) А ма! Толкуз ли си проста, ти си патка да търпиш. Я да идиш да си легниш с някуй готен селски пич! Утначалу ша ти пука, мижаш, лягаш и мъльчиш! После мой да ти хареше. И отново ша въриш. Струва ли си да затриваш толькуз женскъ красута, зарад някуй си пикливец! Стига де.(Нидей рива!) Тъй напук ша им са туряш. А Манол ши гу кълнеш. Мъж ъм! Фсе е прекатурен. (ма куга ша разбиреш) Ся ви’нага успукой са. Ша та водя да купайм. После ша му върниш двойну. И с Марин и със Иван. Анкета до българския народ: - Хубаво ли е да се живее в нормална държава? Деветдесет процента отговорили: - Не знам, само в България съм живял!