Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зайо и Вълчо отишли на една железопътна линия. Вълкът легнал и казал на заека: - Ако идва влака, да ме събудиш! Дочула се свирката на влака, но заекът заеквал и започнал: - И-и-и... как го размаза!
Гадории 3,434 прегледа
Следващ →

Още вицове