Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Старшина Велков: - Ти защо си в спалното и не си никъде?!?
Бисери 3,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обажда се един на приятел: - Да отидем утре за риба? - Чакай, сега ще питам жената. След малко: - Е, ще ходим ли? - Не, няма. Жената ми разреши да си пия ракията вкъщи... Господи, даже е страшно да си представиш, колко ли французи са останали във Франция, като гледаш националния отбор по футбол на Франция!? Начално училище. Трети клас. В класа на Иванчо дошла нова учителка. Започнала първия я си час - върви между чиновете и разказва урока. Всеки път, когато минела покрай Иванчо, той прошепвал: "Ще те чукам!". По някое време нервите й не издържали и тя изтичала при директора: - Не мога повече така! А той я пита: - В кой клас? - III-Б. Средната редица, последния чин. - Ясно, Иванчо. Ще те чука… - Иванчо! - казва строго майката. - Ти защо вчера не си бил на училище? - Правех подарък за учителката. - Какъв подарък? - Вчера тя имаше рожден ден. И аз рехих - нека да си отдъхне един ден от мен. В час: - Деца, днес ще ви изпитвам, искам да ми кажете имена на градове, кажи Марийке. - Еми госпожо Ботевград, Благоевград, Велинград... - Браво Марийке, но от каде знаеш, че това са градове? - Еми зажършват на гра - д значи са градове. Иванчо: - Госпожо еми Козлодуй като завършва на уи? УИ ли е?