Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човекоподобен началник...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Госпожата: -Иванчо,кажи ми една дума,която да започва с Н. -Вчера,госпожо. -Но иванчо,вчера не започва с буквата Н. -Разбира се,че започва.Вчера беше Неделя
Иванчо и Марийка
03.10.2017
4,668 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тодор Живков извикал видни български математици и им казал, че всички учени в България са писали нещо за него, а само те не са измислили нищо и не работят за неговия имидж. Дал им срок от една седмица, за да измислят нещо и да му докладват. След изтичане на срока, математиците отишли при Генералния секретар на БКП и му казали: - Другарю Живков, ние не можахме да измислим нищо друго, освен една Тодорема. Тя гласи: "Всяка крива, успоредна на Априлската линия, е права".
Жените най-малко разговарят през февруари, защото е най-краткия месец. Мъжете им правят подаръци на 8 март. Като благодарност... За февруари.
Пияница се прибира в 3 часа през нощта и жена му започнала: — А бе, кретен! Простак! Идиот! Пиянде тъпо! Как не те е срам, да се прибираш толкова късно! — Кой ти е казал, че се прибирам? Дойдох да си взема китарата…
Windows Vista новият комедиен компютърен сериал от фирма Microsoft.
Иванчо закъснял за училище. - Иванчо, защо закъсня? - Госпожо, сънувах, че съм на училище и ми беше толкова хубаво, че не исках да се събудя...