Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Господ е най-добрият радиотехник във вселената! - Откъде го измисли? - Ами той е успял да направи от ребро цял високоговорител.
Семейни 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

На времето "Москвич-412" на краш-теста пробиваше стената. Не разбирам защо мъжете така упорито се стремят да получат ръката и сърцето на една жена? В последствие практически те не ги използват. - Къде ли изчезна нашият съученик Паздерков? Не съм го виждал цяла вечност. - Е как, не знаеш ли... Купи си кола и след месец и половина почина. - При катастрофа ли? - Не. Умря от глад. Дискотека. Младеж отива при мацка: - Ще може ли да се запознаем? - Може... Запознават се... Младежа: - Да отидем на бара да изпием по джин с тоник? - Да отидем... Отиват, сядат, пийват. Младежа: - Да излезем да се поразходим? - Да излезем... Излизат. Минава малко време. - Какво ще кажеш да отидем у нас? - Да отидем... Отиват. - Какво ще кажеш да се съблечеш и да легнеш? Мацето се съблича и ляга. Младежът стои нерешително. Мацката: - Какво чакаш? - Честно да ти кажа никога не съм стигал до след джина с тоник... Между поп и гробар: - Какво ново при вас, господине? - Лошо, много лошо! Ако Господ не стовари някаква епидемия върху човешкия род, ние и двамата ще стигнем до просешка тояга...