Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Взех си много евтин самолетен билет за Лондон, но е лошо мястото. - Голяма работа, че не си до прозореца! - Да, бе, прав ще съм в ъгъла.
Професионални 3,056 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как поетично биха се изразили към любимата си влюбените: - ФИЛОСОФ - Влюбени сме, ето, в завихреното време еманираме. В душата си, където не ще нивга ентропираме. - ПОЛИТИК (хората с много тикове) - Прекрасна коалиция сформираме, живота си надясно дирижираме. Ти си ми хазна безкрайна, пълна със скъкровища, омайна. - СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР - Колко бях без теб самотен, като прост, безличен бот, но веч не ще съм болен, щом в живота си ми F-Prot! - СЕЛСКОСТОПАНСКИ ТРАКТОРИСТ - Ти си най-сладката бобонка, за душата си ми ти масльонка. Нека Бог те пази, амин! Бъди все тъй моят снегорин! Срещат се двама приятели: - За много години, Ваньо! - За много, Геш! - Как изкара на Нова Година? - Не знам, още не са ми разказали. Когато на готин човек му е кофти - това е блус! Когато на готин човек му е готино - това е хеви метъл! Когато на кофти човек му е кофти - това е рап! А когато на кофти човек му е готино - това е чалга! Родителите на Иванчо се усамотили в спалнята и за да не разбере той какво става, му дали филия със сладко и го затворили на балкона. По едно време Иванчо се провикнал: - Тате? - Какво? - Иванови заминават на море. Натовариха лодката на колата. След малко Иванчо пак се провикнал: - Тате? - Какво? - Георгиеви отиват на планина с 2 палатки… И след още малко Иванчо пак се обадил откъм балкона: - Тате? - Kакво пък сега? - Петрови правят секс… - Е как разбра бе, Иванчо? - Ами и техния син яде заключен на балкона… Адвокат в съда: - Господа съдии, вярно е че подсъдимия е убил майка си и баща си, но ви моля да бъдете снизходителни към едно кръгло сираче…