Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Добър ден, казаха ми, че играете хубава пиеска. Искам два билета за утре. - За "Ромео и Жулиета" ли? - Не бе, за мене и гаджето....
Разни 1,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо блондинките ходят с тесни поли. За да могат да си затворят краката.. По татово време милиционер спира жена, която кара с привишена скорост: -Ще трябва да пишем акт, другарко. -а тя се моли: - Моля ви, не ми пишете акт, мъжа ми не знае, че съм взела колата и ако се пребера с акт ще ме спука от бой. Милиционера се смилил и казал: - Хайде от мен да мине, дай 10 лева и си отивай. -тя ровила, ровила в чантата и : -Ами нямам 10 лева.... Милиционера се намръщил но казал: -Добре, от мен да мине, дай 5 лева и бягай. - тя пак се заровила в чантата и след малко тъжно казала: - И 5 лева нямам. -А така ... и какво правим сега? -вече ядосан попитал милиционера. -Ами освен да свалям гащите и..... Тоя я огледал и рекъл: -А, че те няма да станат на жената! Стои си Свети Петър на вратата на рая и гледа някакъв ту влиза, ту излиза. Гледал го, гледал го, па му казал: - Абе я се стегни бре, или влизай или излизай. - И аз това искам, ама тези от Пирогов нещо ме ебават.. Умира милиардер. Свети Петър го посреща на вратите на рая: - Здравейите - заглежда се в списъка - хммм имате вила на Хавайте и вила на Канарските острови? - Да. - Къщи в Ню Йорк, Лондон, Париж, Москва и Токио? - Да. Имам. Цял живот работих и постигнах всичко сам и освен това и данъците винаги си ги плащах. - Ролс-Ройс, Ламборджини и две ферарите? - Да. Да. Да. Имам. Но какво значение има това? Не може ли да вляза в рая? - Но, разбира се, че можете! Заповядайте... Просто се страхувам, че няма да ви хареса... Най-сладко е да клатиш дъщерята на шефа. Насладата е двойна. Хем нея, хем него.