- Ей, така се смях снощи! Минавах покрай вас и видях, че пердетата на спалнята ти не са спуснати. Не можах да се стърпя, надзърнах и те видях как гониш съвсем гол жена си. Скъсах се от смях!
- Искаш ли да ти стане още по-смешно?
- Как?
- Ами това не съм бил аз. Аз бях в командировка.
Хитлер стоял на върха на една сграда и до него строени 3-4 евреи. Той заповядал на първия:
- Вдигни си лявата ръка!!! - и го бутнал от покрива.
Казал на втория:
- Вдигни си десния крак и го сгъни!!! - и него бутнал.
По едно време му се обадил Сталин по телефона:
-Алооооооооо, Адолллллллллллллф, какво ще правим с Полша?Кога ще я нападаме?
-Чакай малко вееее, да си довърша първо ТЕТРИСА!