Седнали жирафа и свинята да пият ... едни ракии, едни салати ... голям купон.
Жирафът:
- Ако знаеш свиньо колко е хубаво да имаш толкова дълга шия, да си толкова красив и елегантен.
Като пийнеш една ракия и тя ти се стича бавно през гърлото, усещаш целия и аромат, сгрява те едно хубаво. Пък после като хапнеш една краставичка и тя ти минава бавно по шията, усещаш и вкуса, наслаждаваш и се дълго време... Пък после като удариш още една ракия и тя ти се стича бааавно по шията ......
На свинята и писнало и казала:
- Добре де ами не ти ли е малко гадно като повръщаш ?...
Един мъж имал голям мерак на една жена и всеки ден като я видел и казвал:
-Аре ма, дай ми да те чукам!
-Не-му отговаряла винаги тя.
При следващата им среща той пак и казал същото, но този път тя казала:
-Добре, но при едно условие.
-Какво е то?
-След това искам да ми изпълниш едно желание.
-Проблема ти е равен на нула.Само ми дай.
След сеанса той я попитал:
-Какво ти е желанието?
-Ела след един месец и ще ти кажа.
Минал месец, а през това време тя въобще не се мила.Отишъл мъжа при нея и казал:
-Какво ти е желанието?
-Ами сега искам да ме лижеш.
Искал не искал той започнал и по едно време тя пръднала.Щастлив мъжа казал:
-Ох, най-после глътка чист въздух.