Кара си един шофьор на тир из някво село и не щеш ли, от един двор на пътя му изскачат няколко патки.
Той забива спирачки, но блъска две от тях. Слиза от камиона и решава да види на кого са патките, влиза в двора, а там стои една бабичка. Той й вика:
- Бабо, тука сгазих две патки, ела да видиш да не са от твоите.
Излиза старицата, поглежда ги и му отговаря:
- А, не са от моите, аз такива плоски патки нямам.
Един мъж имал голям мерак на една жена и всеки ден като я видел и казвал:
-Аре ма, дай ми да те чукам!
-Не-му отговаряла винаги тя.
При следващата им среща той пак и казал същото, но този път тя казала:
-Добре, но при едно условие.
-Какво е то?
-След това искам да ми изпълниш едно желание.
-Проблема ти е равен на нула.Само ми дай.
След сеанса той я попитал:
-Какво ти е желанието?
-Ела след един месец и ще ти кажа.
Минал месец, а през това време тя въобще не се мила.Отишъл мъжа при нея и казал:
-Какво ти е желанието?
-Ами сега искам да ме лижеш.
Искал не искал той започнал и по едно време тя пръднала.Щастлив мъжа казал:
-Ох, най-после глътка чист въздух.