Логика:
- Защо си свалила прозорците?
- Ми, за да не влизат мухи!
#2
- Данди, що на ръката ти е татуирана буквата М?
- Защото се казвам Даниел!
#3
- Гери, ами като няма с какво отиди гола на 15-ти!
- Баща ми няма да ме пусне... ще каже: "Гергана не може да отидеш гола, ще ти истине кръстът!"
#4
- Лили, кое число ти харесва?
- Ми 6
- ???
- Защото 5 + 8 не е равно на 10!
#5
- Миме, защо ти викат Краси?
- Защото се казвам Диана!
Мъж се прибира вкъщи с голяма кутия бонбони и казва към децата си:
- За който винаги слуша мама, за който винаги й помага и изпълнява всичко, което му каже. Как мислите, за кой са бонбоните?
- За теб, тате.