Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американският президент е на посещение в Израел и отиват заедно с израелския президент на поклонение пред Стената на плача. Американецът пита: - Може ли да се помоля на бога да ми помогне в следващата избирателна кампания? - Може, но все пак имай предвид че говориш със самия Бог! - А може ли да го помоля да спре подигравките в пресата срещу мене? - Може, но не забравяй че говориш със самия Бог! - А може ли да го помоля Израел да върне на арабите Западния бряг? - Може, но не забравяй че говориш със стена.
Любими Герои 3,381 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибирам се аз след коледното парти към 2 посред нощ. И гледам пощата ми пълна с писма. Но уви си бях забравил ключа и като всеки български идиот тръгнах да си я вадя с пръсти. Но се заклещих... След дълга борба с пощенската кутия я изкъртих и тръгнах за спешното. Там влизам при лекаря държейки пощата пред себе си и викам. "Имата ПОЩА". Лекарят, който е виждал убийства, самоубийства, свръхдози и изнасилвания ме гледа като Слави изпълнението 6 кокошки и се кръсти. Медицинската сестра ми вика: - Момче, 30 години съм медицинска сестра и такова чудо не бях виждала ... Цялото спешно зарязаха всичките си случай, за да дойдат да се запознаем и да си направят снимка за спомен. Това се случи 2007 година и най-вероятно още се помни... Идеалните мъже се делят на два вида- такива, които могат сами да качат хладилник до петия етаж и такива, които могат да платят на някой друг, за да го свърши. Мъж и жена дълго спорят. Накрая мъжа, изморен от доводите на жена си, казва: - Добре, съгласен съм с теб. Само се успокой. - Късно е! Закъсня, скъпи мой. Аз вече съм на друго мнение. В Морската градина мъж се е качил на улично кантарче да се премери. Пуфти, пъшка, по едно време хванал с две ръце огромният си корем и го повдига нагоре. покрай него минава дългокрако девойче и ехидно отбелязва: - Господитне, това няма да ви помогне... - Разбира се, че ще помогне! Как иначе да видя цифрите на кантарчето?! Сабрали се вълкът, заекът и хамстера и решили да поиграят на индианци. Вълкът казал: - Аз съм вълк и индианското ми име ще е Вуй! Хау! Заекът казал: - Аз съм заек и индианското ми име ще Зуй! Хау! Хамстерът казал: - Аз съм хамстер и, и..., и няма да играя:(