Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Няма ли я тръпката,благодаря ти за трътката!
Бисери 3,589 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Келнер, защо е толкова малка порцията ми? - Още не сте опитали, а вече се оплаквате. - Ало! Ало да, бърза помощ ли е?! - Не! Сбъркали сте! - А-а-а! Много ви моля да ме извините! - Няма нужда! Случва се! - Ама не, наистина ви моля да ме извините! Разбирате ли, моята тъща умира, сигурно й остават няколко секунди, и аз понеже се притесних и сигурно за това съм сбъркал номера. Ама нали наистина не се сърдите? Не, не, не мога да повярвам, сигурно ми се сърдите. Ами не, щото гласът ви един такъв разстроен. Не? Честно? Е добре. Дочуване. Още веднъж извинявайте. Не се обиждайте... - Какво става, когато габровец сънува, че обядва в ресторант? — Бърза да се събуди, докато не са донесли сметката. Блондинка се развежда след един ден брак. На въпроса "Защо?" обяснява: - Когато той ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че уплътнявал дограми... Два бика си стояли на хълма и гледали в низината стадо крави пасели , по младия бик казал: -Тате хайде на бегом и да на е/беме по една крава. Бащата проговорил: -Не сине, ще слизаме бавно и ще на е/беме всички крави.