Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо Българина , Африканеца и Турчина се возили в самолет и играели една игра. Всеки трябвало да хвърли по нещо. Турчина хвърлил една торба злато. Африканеца хвърлил една торба сребро. Българина хвърлил една бомбичка. И отишли да видят какво е станало. Видяли едно дете , което плаче: - "Торба злато падна и уби тати". Видяли друго и то плаче: - "Торба сребро падна и уби тати". Видяли едно дете , което се хили. Попитали го защо се хили , а то отговорило: - "Дядо пръдна и кенефа гръмна".
Бай Ганьо 7,279 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка се качва в самолет и сяда в първа класа. Стюардесата й казва да се премести, но тя не се съгласява. Скоро идва пилотът и й прошепва нещо, след което тя се премества веднага. Стюардесата пита пилота как е успял да я премести и той отговаря: - Казах й, че първа класа не лети за там където тя отива… Една сутрин лорд Джон се събужда в брачното ложе и за своя най-голяма изненада вижда как миледи плюе в леглото. - Но, миледи?!? - Милорд, преди 20 години Вие спасихте моята чест, като порязахте пръста си. Сега аз Ви връщам услугата. На едно натоварено столично кръстовище става катастрофа между последен модел BMW , Mercedes и Audi. Колите са напълно разрушени.Има само една жертва, шофьор на Москвич, който умрял от кеф!! Из пътеводител за стопаджии: "Вдигнатият нагоре палец е стандартният начин да попитате дали ще ви качат на стоп. Вдигнатият нагоре среден пръст е стандартният отговор." Баба Илийца скочила в реката,за да удави бебето. Из ученическо съчинение