Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обява: "Търся си работа. Забравих къде се намира."
Разни 1,084 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се един пияница у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи - обичайната картинка. Жена му още от вратата се втурва да помага с каквото може - взима му палтото, отваря му вратите, помага му да седне. Накрая обаче почва да се притеснява, защото той нито й благодари, нито я псува, само мълчи. - Да ти спретна една салатка? - пита съпругата. - Гра-а-а... - Какво каза? . - Гра-а-а... - Ама какво ти е? - Гра-а-а... - Боже, тоз човек, какво му стана, боже... Пържолка да ти опека, телевизора да включа...? - Гра-а-а. . Съпругата се побърква окончателно и звъни на съседа-доктора. - Какво има, Иванова? - Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само едно "гра" повтаря вече от половин час. - На кръчма ли е бил? - Да. - Налейте му една ракия и ще се оправи. - Ама... - Налейте му една ракия, ви казвам! Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита: - Сега по-добре ли си? - Гра-а-адил Илия килия... Вечерта мъж казва на жена си: - Хайде да поскачаме днес на леглото. Нека съседите да си помислят, че ние сме правили секс... На сутринта жена му казва: - Хайде потропай с вилицата върху чинията. Нека съседите да си помислят, че съм ти дала да ядеш! - Може ли жена да забременее от разстояние? - Може, ако това, от което забременява е по-голямо от това разстояние. Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. -Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... -Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня кво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: -Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо.... Малко са истинските българи сред извънземните...