Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама си говорят: -Жена ми избяга при най-добрия ми приятел! -Чакай бе, нали аз съм ти най-добрия приятел ? ! -Сега вече е той..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
При гледачката. - В скоро време в живота ви ще се появи един човек! - Ах, и какъв ще бъде той? - Без коса, без зъби, около три килограма тежък...
Разни
03.10.2017
1,804 прегледа
Следващ →
Още вицове
Спешно болните се приемат през задния вход (Табела на вратата на поликлиниката на ИСУЛ)
В Зоологическа градина: - Господине тъща ви падна при тигрите! - Е аз какво да направя! Спасявайте си тигрите сами!!!
Умира на евреин жена му и той се чуди как най-евтино да съобщи на всички. Решава да пусне обява във вестника. Отива до редакцията и пита: - Колко е най-евтината обява? - 2 долара! - Добре, пишете: “Жената умра, Моше”! - Ама господине, за 2 долара можете да напишете 5 думи! - Добре, допишете след това: “продавам Запорожец”!
Двама каубои стоят в бара. Отвън минават 10-тина конника. Единия каубой казва на другия: - Ей оня там на коня, вчера ми спаси живота! - Кой бе? - Оня бе, на коня. - Ама те всичките са на коне! - Абе, оня със сомбрерото. - Ама те всичките са със сомбреро. Ядосан, каубоят вади пищова и стреля по конниците: - Видя ли оня дето падна от коня? - Да. - Е, за него ти говорех. Той вчера ми спаси живота.
В училище учителят обяснява на децата как трябва да си мият зъбите преди лягане, и после почва да ги пита: - Петърчо, ти какво правиш вечер преди лягане? - Мия си зъбите! - Браво. А ти, Марийке? - Мия си зъбите. - А ти, Иванчо? - Пуша една цигара и си лягам. - Браво бе… А родителите ти какво правят? - Е, господин учител, тоя въпрос не е подходящ за деца във втори клас…