Малко моченце седи в парка на една пейка и яде бонбон след бонбон. След шестия бонбон от съседната пейка един мъж казал:
- Хей, момче, ще си развалиш зъбите от толкова много сладко, ще бъдеш много дебел...
- А моя дядо доживя до 96 години.
- А той ядеше ли по шест бонбона на ден?
- Не, но не си пъхаше носа в чужди работи.
Един мъж отседнал в хотел. Преспал той през нощта и на сутринта, като си тръгвал администратора любезно го попитал:
- Как спахте г-не? Надявам се добре?
- Не можах да мигна цяла нощ! В леглото ми имаше умряла бълха!
- Но тя е била умряла г-не, какво толкова ви е направила?
- Тя да, ама ако знаете на погребението кво беше...