Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мразовита зимна вечер. В студената зала лектор предава поредната си лекция, а на последния чин, до едно счупено стъкло стоят студент и студентка и мръзнат. По едно време лекторът се обръща към студента: - Колега, духа ли ви? - Аааа, не ... само ми го държи ...
Студентски 3,327 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кети, какво е най-важното за теб в един мъж? - Високия праг на болка. Наредили се всички животни на опашка пред горската бакалия и чакат. По едно време заекът скок–подскок и най–отпред. Лъвът го хваща, хвърля го накрая на опашката и му казва: – Няма да се пререждаш! Заекът става, отръсква се и пак скок-подскок - най-отпред. Лъвът пак го хвърля накрая на опашката. – Няма да се пререждаш! И така - още три четири пъти. Лъвът за последен път го хвърля накрая на опашката. Тогава заекът казва: – Ако лъвът още веднъж ме хвърли, няма да отворя бакалията! - Поне сто пъти са ме молили да се оженя, но аз все не се женя. - А кой те е молил? - Родителите ми. В купето на влака седят младеж и девойка. Младежът иска да поведе разговор и казва на девойката: - Имате прекрасен пуловер! - От чиста камилска вълна е - отговаря девойката. - Веднага познах. - По какво? - По вълшебните гърбици. На стоп един тираджия качил една страхотна руса мадама за морето. Като си поговорили и изминали 50 тина километра шофоьрчето казало: - Виж трабва да те наеба за да продължиме иначе те отебвам в тия пущинаци и не ми пука. - То се е видяло - казала мацката - но ще те помоля да е отзад, щото не искам приятелят ми, дето ме чака сега на морето да ме има разхлопана, нали ме разбираш? - Добре бе няма проблем - и я отпердашил на задна прашка у задния двор тираджията и не къде да е ами в кабината на тира. До морето това се случило още три, четири пъти. Като стигнали в Бургас Мацката слиза от тира и шофьорчето я изпраща с лукава усмивка: - Ние тираджийте си знаеме работата, а? Мацката дръпнала русата перука и с вече по-дебел глас казала: - Ский брато за вас незнам ама и ние педерунгелите не оставама назат, а?