Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ало, полицията ли е? - Полицията! - Аз тук май прегазих две патки... - Добре, бутнете ги в канавката, да не ги размазват другите коли по асфалта. - Да, добре, ще ги оставя в канавката. А с мотопеда им какво да правя?
Разни 1,870 прегледа
Следващ →

Още вицове