Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стюардесата кани с дъвка един пътник. - Опитайте, господине, много фино и отлично средство против шума и пукането в ушите. Пътникът приема с благодарност и няколко часа по-късно, когато самолетът започва да се приземява, извиква стюардесата. - Госпожице, елате ми обяснете как да махна от ушите си този боклук.
Любими Герои 3,240 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полунощ. Морга. Санитарите седят в килера и жулят медицински спирт. Дежурен по секция е беден студент. Внезапно връхлита в килера с позеленяло лице: - Там... Там... Разтревожени санитарите: - КАКВО? - Там един покойник се съживи! - Уффффф, мамка ти мръсна! А ние си помислихме, че главния лекар е дошъл на проверка. Между престъпници: - Закъсал съм го. Ще ми трябват фалшиви документи за самоличност. - Ти в ред ли си? Знаеш ли колко са скъпи!? По-добре си плати да ти сменят името и ЕГН-то... Момиче кани младеж на гости у тях, - Мисля, че още не се познаваме достатъчно.. "Какъв джентълмен" - помисли си момичето. " Уф, защо не си смених чорапите?" - помисли си младежа. Жена буди мъжа си след пиянска нощ : - Ставай, ще закъснееш за работа. - А изчисти ли ми сакото? - Изчистих го. - А обувките? - Какво да им чистя на обувките? Та те нямат джобове Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?