Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В претъпкан рейс пътува млада майка с 4 годишната си дъщеря, която крещи до побъркване "Искаааам сладолеееед!". Майката се опитва да я разубеди "Ще се разболееш!", "Ще ти купя шоколад!", "Ще те водя на кино!". Ама не, онова си врещи до побъркване и по едно време изтърсва: - Ако не ми купиш сладолед, ще кажа на всички, че лапаш на тати пишката! Гробна тишина в целия автобус, майката придобива силно червен оттенък с елементи на лилаво. На следващата спирка бързо слиза, а на тяхно място се качва баща с 5 годишния си син, който по същия начин реве: "Искааам сладолееед!". Всичкото народ, дет` е в автобуса ляга на пода от смях, а шофьорът се обръща и казва: - На твоe място ще му купя сладолед!
Семейни 3,139 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не искаш тази мелодия на своя мобилен телефон?! Изпрати "НЕ ИСКАМ" на кратък номер XXXX! Американски астронавт пред комисия на НАСА по повод изпращането на китайски космонавт в космоса. - Китайците са отворили ресторант на луната. - Е, как беше? - питат от комисията. - Ами как... страхотна храна, ама никаква атмосфера. В парка пийнал мъж се приближава додама с кученце: - Ау какво хубаво кученце. Как се казва? - Знам, че е малко странно, но се казва Пръц. - Божичко, супер! Значи можете да го повикате дори без да си отваряте устата. Очите на лъжата са големи, но на запека още по - големи Влиза в бара кон и си поръчва бира, барманът и и всички в заведението гледат очудено: - Ти можеш да говориш? - попитал бармана. - Ами да мога - отговорил конят. - Искаш ли да работиш в цирка? Ще имаш храна в изобилие, всички готини кобилки ще са за теб,ще си живееш царски - предложил бармана. - Добре де всичко е много хубаво както ми го описваш обаче ми е много чудно за кво му е на цирка компютърен специалист? - казал коня.