Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Наложило се млади и стари да живеят под един покрив. За разлика от много други живяли в мир и разбирателство. Един ден както си седяли в стаята свекър, свекърва и снаха, свекървата казала : - Ех, снахо, хубава си ни е къщичката само дето стените искат боядисване, но нямаме с какво. Скочила снахата. Отрязала брадата на свекъра. Направила голяма дебела четка и боядисала стените. Седнали пак всички дружно да пият чай, а свекървата казала : - Ех, снахо, разхубави се нашата къщичка ама тия стари прозорци я загрозяват. Искат боядисване ама нямаме с какво. Скочила снахата. Отрязала мустаците на свекъра. Направила четка и боядисала прозорците. Мръкнало се. Прибира се мъжът от работа и гледа баща си седи пред къщата. - Тате защо седиш навън? - попитал синът-Мръква се. Бащата казал : - А бе, вътре жените са се хванали да правят баница. Не знам яйца имат ли, нямат ли...
Семейни 1,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена отива на лекар: - Докторе, искам да поправите формата на едната ми гърда. Не са ми еднакви. - Покажете. - Ето тази е нормална. - Напълно. - А ето тази (изважда я, гърдата пада на пода), виждате ли каква е?... Докторът се почесва по главата: - Даааа, такова нещо виждам за първи път. - Това сигурно е заради мъжа ми. Той, разбирате ли, не може да заспи, ако не се държи за гърдата ми. - Ама вие какви ми ги разправяте!? Да си призная, аз също имам такава мания, но гърдите на моята съпруга са нормални. - Така ли, докторе? Ама вие сигурно спите с жена си в една спалня?... В районното: — Трябва да го пуснем, казва, че е глухоням. При психиатъра: - Докторе, аз давам на всички ей-така пари, ето искам и на вас да дам малко пари! - Най-после един нормален! В магазин за бельо. Мъж се обръща към продавачката: - Имате ли мъжки боксерки? - В момента - не, господине, но мога да Ви предложа дамски боксерки. Почти няма разлика... - А искаш ли да извадя разликата и да те плесна с нея по челото? След мача журналист тича към полузащитника: - Защо вкарахте този нелеп автогол? - Как защо? За пари!