Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се казва с една дума на английски, че жената и тъщата са заминали на вилата? - YES!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Извинете, че парите са мокри - казва клиентка в магазина за кожени палта - но мъжът ми така плака като ми даваше парите.
Разни
03.10.2017
1,796 прегледа
Следващ →
Още вицове
Алкохолизмът е бавна смърт, но ние не бързаме.
По време на бал във висшето общество, поручик Ржевски излиза на двора и се връща целият мокър. Офицерите го питат: - Какво, силен дъжд ли вали? Той отговорил: - Не, силен насрещен вятър.
Във влака - французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: - Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: - В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: - Ама защо изхвърли чая, бе?... - В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: - Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца...
Мутра влиза в книжарница и започва да оглежда рафтовете. Книжарят го пита: - Нещо конкретно ли търсите? - Да, жената ме прати да купя неква книга за слаботелесни ... - Каква книга? - учудено пита продавачът. - Оная бе ... "Отнесени от вихъра".
- Миче, що разправяш че съм дебела, моя ми каза че съм във форма. - Пено, ми той твоя е учител по математика за него идеалната форма е кълбото.