Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Анонс на телевизионно предаване: - Искате ли да знаете как да си намерите идеалната работа? Искате ли да знаете как да забогатеете за една седмица? Искате ли да знаете как да имате най-хубавите жени? И ние бихме искали да узнаем...
Разни 1,764 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо квантовите физици не ги бива в секса? Ами защото, когато намерят подходящата позиция, не могат да улучат момента, а когато улучат момента, не могат да намерят позицията! Лъва може да е цар, но магарето е по-добър ебач! Вървял си лъва из саваната - гордо, царствено, но се ядосвал че никой не го ебава за чеп за зеле. Срещнал заека: - "Зайо, ела тук! Царят ти заповядва! "; - "Може да си цар Лъвчо, но аз бягам по-бързо" - и офейкал. Продължил лъва, но вече бесен и видял едно магаре: - "Магаре, ела тук веднага! Царят ти заповядва! "; - "Може да си цар Лъвчо, но аз съм по-добър ебач, няма да дойда! " - отговорило магарето; - "Как по-добър? Ела да се надебаваме, който издържи по-дълго - печели! ". Почнали се те, лъва - пръв, магарето едва издържало три часа лъвски ласки, но дошъл и неговия ред. Приклещило здраво лъва и започнало да го клати юнашки. Час... , два... , лъва гледа че работата отива на зле и решил да помогне на магарето да свърши по-бързо. Започнал да си върти задника: - "Еее Лъвчо, цар си! Цар си Лъвчо, признах те! " - завикало от кеф магарето... и продължило да си го клати! Таткото на Иванчо го пита: - Иванчо, ти обичаш ли майка си? - Да, тате, обичам я защо? - Еми.. оставил съм ти малко в хладилника Люта зима, сняг до колене. На едно кръстовище мръзнат двама полицаи.Топките им се свили... до размера на трънки. Толкова им е писнало, че си отмъщават на всеки шофьор. Спират една кола и казват на шофьора: - Хич не ни пука имаш ли редовни документи, дали си пил, дали колата ти е в изправност. Излизаш от колата и почваш да пикаеш на снега. Ако успееш да напишеш "Пътна полиция" ще те пуснем, ако не успееш цакай стотарка... Излиза шофьорът, започва да пикае и да пише. Стига до "Пътна.." и не може повече. Фатмаците слагат 100тарката в джоба. Спират следващата кола. Шофьорът й стига до "Пътна пол..." и спира. И той олеква със 100 кинта. По едно време към тях се задава очукана ладичка. Спират я. Зад волана седи мангал. Обясняват му условията и той казва: - Немаш проблеми, бе брато. Ако искаш и "Пътна полиция на Република България" ще ти напиша. Материал имам бол. Ама трябва ти да ми фанеш писалката и да пишеш ти, че аз съм неграмотен... Две съседки се срещат на пазара. Едната ехидно казва: - Видях, че дъщеря ти се прибра чак сутринта, а моята още в единайсет си беше вкъщи. - Знам, знам - отвръща втората - но моята се прибра сама, а твоята я донесоха...