Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
И вълците сити, и агнетата цели, а на овчаря - вечна му памет.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Петър Стоянов: Chestit praznik na slavianskata azbuka i pismenost!
Бисери
03.10.2017
3,015 прегледа
Следващ →
Още вицове
Поручик Ржевски знае, че за да се запознаеш с момиче, трябва да се приближиш, непринудено да поговориш за времето и след това да се представиш. Веднъж докато се разхождал той срещнал момиче, което разхождало болонката си. Приближил се, изритал кучето с всичка сила и казал: - Ниско лети. На дъжд ще да е. Между другото, разрешете да се представя: поручик Ржевски.
-Каква е приликата между блондинката и костeнурката? -И двете по гръб са безпомощни.
Чък Норис често дарява кръв на Червения кръст. Само, че никога не от неговата.
На две куки им се бъгнала сирената на колата. Показали се през прозорците и единят започнал да вика: - Иу-Иу-Иу... А другият: - Синьо, синьо, синьо...
В килия, в ареста- Българин, Руснак и Евреин. Българинът получава колет - сланина, хляб и патронче ракийка. Предлага на евреина: - Ще хапнеш ли сланинка? Евреина мисли на ум: "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове...Няма да ям". И евреина отказал. Предложил Българина и на руснака. Руснакът си помислил - "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове, но пък от сланината ще ми заякнат ръцете, значи ще ям" Седнали двамата Българина и Руснака, изяли сланината, хляба, изпили ракийката и по едно време българинът казал: - Братушка, заякнаха ли ти ръцете от сланината? - ДА! - Дръж тогава евреина да го наебем!