Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо блондинките се заглеждат в тонколоните, когато е пусната музика? - Защото чакат този, който пее да излезе, за да му вземат автограф.
Блондинки 3,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама наркомани си говорели. Единия казал: - Ей пич малее ако знаеш кво куче си купих... Полицейско от тия дето надушват дрогата. - Е и? - Е ми слагам му нужните пари на каишката и то ми носи стоката. - Скъпи, на детето му свършиха памперсите, моля те купи. - Какви ти памперси, като интернета не сме си платили!!! По време на полет един бинтован пътник отива при стюардеса и й казва: - Извинете, може ли да ми отворите вратата, искам да сляза тук. Учудена стюардесата отива при пилота за съвет. - Един такъв целият бинтован ли е?- пита я той. - Да - отговаря му тя. - Отговори му тогава. Той винаги слиза тук. Всяка сутрин щом се събудеше Румен Петков се опитваше да си спомни кой ли е наредил проверката на зам. шефа на ГДБОП...Вече една седмица не можеше да си спомни нищичко... Пътуват във влака една монахиня, а до нея една мацка. Мацката казва на монахинята: -Абе аз, вас не мога да ви разбера! Ей това палто, дето съм с него, ми го купи гаджето, предишното ми купи кола, а любовника ми купи апаратамент..... Монахинята се връща бясна в манастира, влиза в килията си и тръшва вратата. По някое време се почуква на вратата. - Кой е? - попитала монахинята. - Аз съм, отец Боян! - Я, да ми се махаш с тия вафли.....