Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Барак Обама отново е предложен за Нобелова награда за Мир, по повод "усмиряването" на Осама Бин Ладен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама мъже се надлъгват. Единият казва: - Аз съм ебал 1000 жени. 500 да съм излъгал, пак остават 500...
Семейни
03.10.2017
1,609 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако обичаш един човек ще му дадеш най-скъпото, но ако той те обича няма да го вземе!
Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 000? Добре, знаеш къде са парите. След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка cи? Колко? 300 000? Добре де, купи си, знаеш къде са парите. Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, на кой е тоя телефон, бе?
Погребение във Венеция (град целия във вода). Жена в погребалното бюро: - Можете ли да ми някакъв вид погребение за мъжът ми? - Ами погребение С-класа: ковчег от бял бор, златни дръжки, оркестър на голяма гондола, на опечалените голяма гондола 500 евро. - Не, не. Много е скъпо, друго? - Погребение 2-ра класа: ковчег от черен бор, сребърни дръжки, орекестър свири на малка гондола, на опечалените малка гондола - 450 евро. - Не пак е скъпо. Ако може за около 50 евро. - Добре. 54-та класа: чамов ковчег с ръждясали дръжки без оркестър, НА ОПЕЧАЛЕНИТЕ СЕ РАЗДАВАТ ПЛАВНИЦИ
- Скъпи, какви повече обичаш, умни или красиви? - И едните, и другите. Аз и теб обичам...
Иванчо се прибира вкъщи и пита баща си: -Татко,можеш ли да се подписваш без да гледаш? -Да,защо? -Тогава се подпиши в бележника ми!