Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отиват родителите да работят в града и заръчат на дъщерята всяка седмица да пише по едно писмо какво се е случило. - Мамо, тая неделя бяйми на сватба. Бати го бия, мен мъ ебаа. Тая неделя пак има.. бати не ще, ама аз жъ ида...
Семейни 1,633 прегледа
Следващ →

Още вицове

Буквата M е най-хубавата ... защото с нея може да изразиш почти всичко: 1. Съгласие - мм-мм... 2. Несъгласие - M-м! 3. Наслада - мммм! 4. Колебливо съгласие - мммм-м... 5. Mисловен процес - мммм.... 6. Пренебрежение - M! 7. Сърдене - Mмм! 8. Откритие - М!-мммм... Звъни телефонът на рецепцията. - Ало, рецепцията ли е? Какъв е тоя ваш хотел! От моята стая не може да се излезе! - Господине, не виждате ли вратата! - Виждам! И то не една, а две! - Е? - Едната води към клозета, а на другата има закачена табелка Моля, не ме безпокойте!. В ресторанта: - Това е невероятно Холмс!Как разбрахте че готвачът има къса черна коса и навик да си гризе ноктите!? Разговор между приятели: - Знаеш ли, че е полезно да се ходи бос? - Наистина е така. Винаги ме боли глава, като се събудя с обувки! В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? - Триста долара! - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! - И къде трябва да работя? - Тук, наблизо, в цирка. - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти...