Една жена се омъжва за четвърти път. След първата брачна нощ новия й съпруг учудено я пита:
- Скъпа, нали вече три пъти си била омъжена? Не разбирам само как може да си още девствена.
Жената отговаря:
- Първия ми съпруг беше пианист и всичко правеше с пръсти. Втория беше комунист и само обещаваше, а третия беше политик и колкото и да се стараеше, все ми го начукваше отзад.
Ето какъв поздрав получих от един приятел по icq-то:
"Добро утро в този прекрасен първи петък за тази седмица".
-------
понеже утре(22.09.2004) е почивен ден...