Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един 90 годишен дядо отива на лекар и се вайка: - Докторееее, сутрин като се събудя - ей такъв съм го надървил. Оправям бързо бабата и после тя докът се изкъпе и сложи закуската си набивам една тъпанарка. След закуска минавам през парка на път за работа и редовно оправям 2-3 млади булки в храсталака. В къщичката на пазача почти не се задържам - я Пена счетоводителката, я някоя работничка я случайна минувачка питаща за адрес някой. Вечер бабата кат не мои да носи повече - пак тъпанарка! И така всеки ден, доктореее, всеки! -Лелее, дядо! И откога е така ? - Епа от утре ако може.
Разни 1,701 прегледа
Следващ →

Още вицове