Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По Татово време е можело да се живее само с 15 ст на ден. 5 за хляб и 10 за вестник "Работническо дело", в които има всичко останало.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Чука се на вратата на рая. Свети Петър пита: - Ти какъв си? - Нападател от националния отбор на България. - А... ами как уцели вратата?
Черен хумор
03.10.2017
1,888 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката завела целият клас на един строеж. Докато разглеждали от десетият етаж паднал някакъв строител и се утрепал. На следващият час, вече в училище, учителката решила да провери мнението на децата: - Как мислите деца, защо този строител падна? Марийка вдига ръка: - Чичкото не е спазил правилата за безопасност... Учителката: - Може би. А ти Сашо, какво мислиш? Сашо: - Ами чичкото може да е бил пиян... Учителката: - Не е изключено.. В това време Иванчо става и казва: - Чичкото ругаеше майка ми! - Как така, Иванчо? Какво я ругаеше? - удивено пита учителката. - Ами крещеше ми: Момченце, мамичката ти, не подритвай стълбата...
Прибира се един, ама много пиян. Като влиза в антрето се спъва и чупи огледалото и закачалката, паднал е и изскачат жената и децата, а той казва: - Какво? Не може да заспите без мен?
Пешо, взел, че умрял. Жена му направила един сладкиш за гробищата и тръгнала да го носи. На входа на гробищата обаче се спънала и сладкиша паднал на земята. Почнала жената да реве. По едно време към нея се приближава един поп и чува: - Толкова сладък беше, Пешоооо. Толкова сладък. - Не реви булка, друг ще намериш. - успокоява я попа. - Толкова пухкав и мекичък бешеееее. - продължава тя. - Не реви булка, не плачи. Друг ша намериш. - И с осем яйца бешееееееееее бе Пешооооо. - Еееее реви булка, реви. Друг като Пешо, няма да намериш.
Обир в “McDonald’s”. — Всички пари от касата в торбата! — За тук или за вкъщи?
Върви си един човек и изведнъж намира старинна лампа. - Оппа, тука нещо като в "Аладин и вълшебната лампа" става май.... Потъркал той лампата веднъж, потъркал я втори път - нищо не се случва. Засилил се да я хвърли, а отвътре се чува глас: - Отпред търкай, дългата част на лампата! Потъркал човекът предната част на лампата, а отвътре гласът продължава: - По-силно търкай, бе, идиот! И по-бързо. Изплашил се човекът и започнал още по-силно и по-бързо да търка.... - Още по-бързо, бе, тъпчо... Още по-бързо започнал да търка човекът, а по едно време отвътре се чува: - А-ахххх, кеффффф, а сега остави лампата на място и изчезвай!