Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Старшина Антов, сам ли сте горе в канцеларията? - Не, господин капитан! С личното си оръжие...
Семейни 3,015 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между ученички: -Ти каква мислиш да станеш,когато пораснеш? -Ами...първо мисля да стана руса... Какава е приликата между кучето и късогледия гинеколог? - Постоянно влажния нос. Белокож отива в индианско селце за да опознае нравите на индианците. При разговор с вожда става въпрос за образуването на имена. Вожда казва: - Ето, това е най-големия ми син. Казва се Орлов Полет. Кръстихме го така, защото докато го зачевахме с майка му, един орел прелетя над нас. Това там пък е нашата дъщеря Ягуарски Скок, защото когато я зачевахме с майка й, един ягуар скочи над нас.... В това време най-малкия син на вожда дочул разговора и попитал: - А тате, тате, мен защо сте ме кръстили така? - Спукана Гумо, ти ще мълчиш и няма да прекъсваш баща си докато говори! Превод на поема написана от един африкански "Шекспир" Скъпи Бели Приятелю, Ето някои неща, които ти си длъжен да знаеш: Като се раждам, аз съм черен. Като израствам, аз съм черен. Като ходя под слънцето, аз съм черен. Когато ми е студено, аз съм черен. Като ме е страх, аз съм черен. Като съм болен, аз съм черен. Като умра, аз все още съм черен. А ти, Бели Приятелю, Като се раждаш, ти си розов. Като растеш, ти си бял. Когато си под слънцето, ти си червен. Като ти е студено, ти си син. Като те е страх, ти си жълт. Като си болен, ти си зелен. Когато умреш, ти си сив. И имаш още нахалството да ме наричаш "ЦВЕТЕН"! Не съжалявай за миналото, прави каквото трябва, пък да става каквото ще!