Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
- Шефе, какво да го правим това пингвинче?
- Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
- Ама шефе! Как да го оставим?
- Що да го оставяте?! Заведете го на зоологическата градина! Там му е мястото.
След няколко часа двамата борци пак идват с пингвинчето.
- Идиоти! Нали ви казах да го заведете на зоологическа градина?
- Шефе! Ама ние го заведохме!
- Е, и?!
- Ами много му хареса! Сега ще го водим на кино!
Веднъж една блондинка засякла с колата си джип. Шофьора на джипа накарал блондинката да отбие на близкия паркинг. Двамата слезли от колите и ядосания шофьор на джипа нарисувал кръг с тебешир около блондинката. Казал й:
- Ако излезеш извън кръга ще ядеш здрав пердах!
След това, той счупил фаровете на колата на блондинката. В резултат на това блондинката се засмяла. Шофьорът на джипа се ядосал още повече и счупил предното стъкло. Блондинката се засмяла още повече. Другия шофьор побеснял и нарязал гумите. Блондинката почнала да се търкаля от смях. Не издържал другия шофьор и попитал:
- Кажи ми сега, за какво се смееш!?
Блондинката отвърнала:
- Докато не гледаше прекрачих линията на кръга!