Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Веднъж една блондинка засякла с колата си джип. Шофьора на джипа накарал блондинката да отбие на близкия паркинг. Двамата слезли от колите и ядосания шофьор на джипа нарисувал кръг с тебешир около блондинката. Казал й: - Ако излезеш извън кръга ще ядеш здрав пердах! След това, той счупил фаровете на колата на блондинката. В резултат на това блондинката се засмяла. Шофьорът на джипа се ядосал още повече и счупил предното стъкло. Блондинката се засмяла още повече. Другия шофьор побеснял и нарязал гумите. Блондинката почнала да се търкаля от смях. Не издържал другия шофьор и попитал: - Кажи ми сега, за какво се смееш!? Блондинката отвърнала: - Докато не гледаше прекрачих линията на кръга!
Блондинки 2,352 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечо Пух влиза в един бар и пита: - Извинете, случайно да имате наденички? - Да, разбира се! Топли, вкусни, пресни наденички! Мечо Пух: - А случайно да имате свински ребърца? - Съвсем пресни! Току що донесени! Пак Мечо Пух: - А свински опашки и крачета? - Естествено! Невероятно вкусни! Току що ги приготвих! Тогава мечето вади един автомат и вика: - Та-та-та-та! Това е за Прасчо! Няколко приятели се уговарят какво ще правят вечерта: - Може да вземем малко биричка - ще поседим, ще поговорим... - Или пък може да вземем водка - ще полежим, ще помълчим... Пустиня. Пълзи умиращ човек. Случайно наблизо минава джип. Хората от джипа виждат умиращия човек от жажда, слизат на помощ с викове: Вода! Бързо вода! Поднасят чаша с вода към умиращия, той едва отваря очи, още по-трудно произнася: Преварена ли е? Две мутри си варвят по улицата и единия казва: - Я гледай ония на последния етаж. Ба... то много високо!!! - Верно, бе! Тоя ако тръгне да пада, ше си пада пет дни! - А дали ше оживее? - Да бе да! Пет дни без храна и вода... От Сони са пуснали 3D фотоапарат, в отговор научно-химическия център на Цар Киро е пуснал на пазара заместител на 3D очилата -новата 3D(три децилитра) водка с която телевизията ви изглежда доста реалистична, има и специално голд издание по афганистанско-индийска рецепта, с която картината на вашия телевизор е реалистична дори и при изключен телевизор.