Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Две госпожи во най-добри години решиле да излезат надвечер сами без мажите. Вечерали се напиле бааги и дошло време за дома. По пат им се примочало. За да не им светкаат белите газишта во градската темнина решиле да скршнат во гробиштата покрай кои минувале и таму да ги изврашат природните обврски. Нормално немале тоалет хартиа. Првата се забришала со своите гашти и фрлила. На втората и било жал за гаштите па откинала парче од венец и завршила работа. Утредента двамцата мажи си пожалиле мейусебно: - Знаеш, жена ми синошта се врати дома пияна и без гашти - рекол единиот. - Не е тоа ништо - одговорил другиот. - Моята исто се врати дома пияна а од газот и штрчеше лента на коя пишуваше: никогаш нема да те заборавиме. Перо, Миле и фудбалски клуб Слога!"
Разни 2,569 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ти пак се заглеждаш по чужди жени!? - Стига, скъпа, само си възбуждам апетита, а ще си хапна вкъщи! - Ако продължаваш така, може и да не "ядеш"... - А знаеш ли, скъпа, колко места за бързо "хранене" има вече в квартала?... Събуждат се сутринта две педите. Първият казва: - Ох, погледни в дупето ми, там нещо май цъка? ! Вторият си вкарва ръката и внимателно пипа: - Няма нищо! Първият - По-надълбоко виж де... Вторият - Я чакай, има нещо наистина... напипах го... УАУ! ! ! "Ролекс"... златен! ! ! Първият усмихнато - Честит рожден ден! ! ! Отива мутра в туристическа агенция за да си организира почивка и служителя започва да предлага: - Предлагам ви 10 дневна почивка в Гърция. Слънце, море, ще прекарате много добре! Мутрата казва че е ходил вече там. Служителя продължава: - Тогава ви предлагам почивка на Хаваите... Оказва се че мутрата е ходила и там. Продължават предложенията, но мутрата е ходила на всякъде и иска нещо специално. Тогава служителя хвърля последния си коз: - Тогава отидете на сафари в Африка! - Какво е това сафари? - пита мутрата. - Ами събирате се една група хора, качвате се на джипове и стреляте ... - Ха, ми то все едно съм на работа! Във вагоните на нашите влакове има два вида прозорци: незатварящи се и неотварящи се. Плуват две акули в океана. По едно време гледат сърфист. Едната се обажда замечтано: - Ийййй, гледай, гледай, като в ресторанта - на чиния и със салфетка...