Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Какво нямат дебелите момичета във Facebook? - Албум "Лято".
Бисери 2,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент изскача от операционната зала. Наблизо минавала една сестра и попитала: - Защо бягате? Пациентът отвърнал: - Защото старшата сестра каза: \"Не се притеснявайте! Операцията на апендицит е много лесна!\". Но тя каза това не на мен, а на лекаря, който ще ме оперира… - Знаете ли, че България е класирана на второ място в света по корупция? - А защо на второ? - Защото сме дали рушвет, за да не сме първи. Мъж се разхожда със сина си и виждат две кучета да се чукат. Малкият пита: - Тате, какво правят тези кученца? - Правят си малко кученце! Вечерта синът влиза в родителската спалня, а там таткото чука майката... Малкият пита: - Тате, какво правите с мама? - Правим ти братче! Малкият се замисля и казва: - Обърни я обратно, искам кученце, а не братче! В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, не успял. Тогава борецът му казал: - Виж сега как става тая работа - и ударил с главата си стъклото. Прозорецът се счупил и влязъл по-хладен въздух, а борецът поучително казал, като посочил главата си: - Разбра ли бе. Не са важни мускулите. Тука е важно да има нещо. Един човек пита друг: - Какъв си ти бе? - Нинджа. - А защо вървиш толкова бавно? - Защото съм костенурка нинджа!