Малкият Иванчо вдига ръка в урока по правопис и пита:
- Г-жо, как се пише правилно - "анонизъм" или "онанизъм"?
- От къде ги знаеш тези думи Иванчо?
- Ми целият клас с това се занимава!
- И ти ли?
- Не! Аз си имам мацка от 2-ри Б клас!
Японец Американец и Българин се явяват на състезание по непокис
съдиите искарват гола жена и почва да оабрва учасниците
японеца не мурда, нинава на американец и тои не мърда накрая отива при българина а тои скача и почва да я люби. а садиите скачат и викат
-Това не е по правилата
- Че на мен кво ми пука