Някъв човек си карал трабанта и нещо какво се загледал и тряяяяяс, се забива в един лъскав баварец. Отварят се вратите на бавареца и излизат четири борци, жадни за саморазправа. Човечеца какво да прави вижда че ще яде бой започнал да се дърпа:
- Ама чакайте бе момчета така не е честно аз съм един а вие четерима...
Най-умният от борците помислил малко и вика:
- Каро, мини от него!
Човечеца пак почнал:
- Ама така сме двама, а вие трима...
Бореца пак помислил:
- Тичо, мини и ти от него!
Човечеца:
- Така пък ние сме трима, а вие двама...
Бореца се ядосал:
- Абе пич я бегай, ние ще се разберем!
Родиш се и бързат да те похвалят в bgmama, бутнеш за първи път мишка и клавиатура отиваш в dechica.com, тресне те пубертета не излизаш от teenproblem, станеш студент не спираш да си споделяш пиянските истории и снимки във facebook и twitter, бачкаш като луд за да пускаш интересни линкове в svejo, развел си се три пъти имаш 3 деца и търсиш на старини нова половинка в elmaz, с последните стотинки си си купил кисело мляко, след което си умрял и ти правят възпоменание в pomen.net. Кратко описание на живота в сайтове.