Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Всичко хубаво в този живот, както някой мъдро е забелязал, е или неморално, или незаконно, или се дебелее от него.
Разни 1,598 прегледа
Следващ →

Още вицове

Курортен хотел. Мъж влиза сутринта в ресторанта да закуси: - За мен, моля, две варени яйца. Едното недоварено, почти течно, а другото - много студено. А също и печени колбаси, но почти изстинали, две изгорени препечени филийки и масълце от фризера. Към това можете да ми донесете много слабо кафе, почти топла водичка. Шашнат келнерът му казва: - Много сложна поръчка. Не знам колко ще Ви се наложи да чакате. Мъжът: - Така ли? А вчера ми я донесохте за броени минути... Гърция. Хотел "all inclusive". Разписание на ресторанта: Работно време: закуска от 7 до 11, обяд от 11 до 16, вечеря от 16 до 20. - Господи! - възкликва Генко. - Че кога, по дяволите, ще ходя на плажа. Нищо не е така вкусно, както го хвалят. Японска пословица Футболен коментар: - Пас към Пенев. Пенев овладява. И ето устремява се към врата! Влиза в наказателното поле! Шууууут!!!! И... Здравков овладява! По време на спектакъла актьорът почувствал, че му се отлепа брадата и казал на партньорката си: - Извини ме, скъпа, някой ме вика. Той изтичал зад кулисите, но тъй като гримьорът го нямало там, актьорът свалил брадата си и вече без нея излязъл отново на сцената. - Кой беше? - попитала партньорката му. - Бръснарят!