Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Решихме да си правиме бъзик с пожарната. Един приятел се обади: Приятеля ми: Ало, ало! Централата: Да, кажете! П.: Абе гори бе! Ц.: Кое гори? П.: Ми кое... езерото гори. Ц.: Кво езеро бе? Кой се обажда? П.: Ми един шаран...
Любими Герои 3,639 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо на Световното по футбол в Германия са забранили на трибуните да се правят мексикански вълни? - Защото вече три блондинки са потънали - Пиер, вие преминахте през цялата йерархия на тази фирма. Реших от днес нататък да заемете второто по важност място в управлението на фирмата. Какво ще кажете? - Благодаря, татко. Прасчо и Мечо Пух са в една лодка. Докато мечо Пух гребе Прасчо спи. По едно време Мечо Пух здравата удря Прасчо по гърба. Прасчо целият в кръв и с разбит нос казва: - Пух, аз мислех, че сме приятели. А Пух му отвръща: - Е па аз откъде да знам ти какво си мислиш. Американските военни ни най-малко се страхуват от война с Китай. Все пак американските бронебойни снаряди пробиват бронята на всеки китайски танк. Китайците също не се плашат от война, все пак техният танк е два пъти по-евтин от американския снаряд. Между пенсионери: — Наборее, животът е като стълба на кокошарник! — Защо бе? — Защото е къс и осран.