Мъж се връща от командировка, влиза в спалнята и що да види- жена му под одеялото с друг мъж. Онзи става, облича се и се изнизва през вратата, без да каже нищо. Мъжът пита потресен:
- Кой беше този?
- Откъде да го знам - вдига тя рамене. - Нали виждаш - нито на тебе здравей, нито на мен довиждане…
Обажда се Минко Герджиков ( на Софиянски заместника) на Симеон Кобурготски в неделя(03.07) по повод на боклука в София, а Симеон:
- Как си позволявате да ме безпокоите в неделя?...Обадете ми се утре, че сега правя правителство!
------------
За съжаление това не е виц, а факт...
линк
-----
Не измисляме вицове, само гледаме правителството и констатираме факти ;-)