Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обажда се Минко Герджиков ( на Софиянски заместника) на Симеон Кобурготски в неделя(03.07) по повод на боклука в София, а Симеон: - Как си позволявате да ме безпокоите в неделя?...Обадете ми се утре, че сега правя правителство! ------------ За съжаление това не е виц, а факт... линк ----- Не измисляме вицове, само гледаме правителството и констатираме факти ;-)
Политически 3,359 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама си говорят: - Откраднаха ми GSM-a! - Ходи ли в полицията. - Ходих. - И? - Ами твърдят, че не са те... ама знаеш ли... Госпожице, имате ли facebook ? - Не, защо? - Жалко, така ми се искаше да се запо...знаем... Предизборни новини: На следващите избори беше решено да се гласува, чрез СМСси Следизборни новини: Водещи: 1. Операторите отбелезаха рекордни продажби на СИМ карти. 2. Всички партии без изгключение имаха много над 100 процента от гласовете. 3. След пребровяане на гласовете се оказва, че в България живеят около 187 500 000 души. 4. Едно детенце от 5 клас изчисли, че избирателната активност е била около 2500 процента и това не е възможно! 5. Партийните лидери заклеймиха, че изказването на детето е погрешно и ще направят нови реформи в образованито, за неговото подобряване. Мисля, че имам алергия към водката - от нея ми се вие свят и падам постоянно... Полицай и професор пътуват в едно купе от Пловдив за Варна. Пътуването било дълго и професорът не искал да скучае. Решил да се позабалява и казал: - Всички знаем колко сте тъпи вие полицаите, но за да не скучаем предлагам да си задаваме въпроси. Ако не можеш да ми отговориш, ще ми дадеш един лев, тъй като си тъп, ако не мога аз да ти отговоря, ще ти дам сто лева, понеже сам по-умен. И така давам ти шанс ти да започнеш. Полицаят казал: - Защо като измериш една котка от главата до опашката е три педи, а от опашката до главата е пет педи? - Не знам - отговорил професорът - ето ти сто лева. Кажи сега защо е така. - И аз не знам - отговорил полицаят - на ти един лев!