Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пред входа на малка черква в Гьотеборг пасторът закачил табелка: "Ако си се уморил да живееш в грехове, отвори вратата и влез." "А ако не си уморен, обади на телефон 11-22-87" - било написано под табелката с червило за устни.
Семейни 2,929 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пенсионери си говорят: - Преди десети ноември щяхме да сме по-добре. - Защо? - Защото щяха да крадат само комунистите, а сега ни крадат и ДПС-то, и царя и кой ли не... Един човек казал на Буда: - Аз искам щастие! Буда му отговорил: - Махни "Аз" - това е егото. После махни "искам" - това е желанието. Виж как накрая оставаш само с "щастие". - Все повече заприличваш на алкохолик... - Че защо пък? - Треперят ти ръцете, като пиеш ракия направо от тубата. Две групи борчета се карали за това кой да притежава паркинга. Обявили си състезание с кучета. На другия ден едната група идва с бултериер а другата с дакел. Дакелът изяжда бултериера. Едната група борчета казва: - Знаеш ли колко платихме за този бултериер? А другата казва: - А вие знаете ли колко платихме за пластичната операция на този крокодил? Дяволът отива при един адвокат и предлага сделка: - Ти ще печелиш всички процеси, ще станеш много търсен, високоплатен, ще станеш най богатият и влиятелен човек света, но всичките ти роднини ще умрат и ще попаднат в Ада. Помисли си, до утре да си ми отговорил! След като остава насаме, адвокатът започва да разсъждава: - Ще печеля всички процеси - чудесно! Ще забогатея - прекрасно! Ще стана много влиятелен, роднините ми ще отидат в Ада... само не можах да разбера какво ще иска в замяна...