Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Чу ли, че Сергей Станишев е ходил на уроци при Евгени Минчев? - Ама как така, нали уж не беше...Какво е учил? - За ватман го е учил, ти какво си помисли? -------- Евгени Минчев гледа клипа, в който Сергей кара трамвай и въздиша: - Все пак аз съм най-известния....ватман, гледай го само колко зле върти... -------- Пенсионери гледат клипа -Станишев се обръща към Стефан Данаилов с думите: "Не е като едно време, а?", а Данаилов отговаря: "Прав си Сергей, не е. Пенсионерите репликират: - Не е, тогава беше много по-добре... ----- Клипът може да видите: ТУК --------
Политически 3,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здрасти, как е? - Ами никак, уволниха ме от работата. - Защо? - Знам ли, половин година не съм стъпвал там... Ловят си двама рибари - приятели риба, ама всичко им еднакво - въдици, корда, кукички, стръв… всичко. Обаче единият хваща риба след риба, а другия - нищо. Разменят си местата след известно време, но няма ефект… Тогава втория отива при този дето хваща риба след риба и го пита: - Абе приятел, кажи каква е тайната… уж всичко ни е еднакво а виж какво става. - Сега ще ти обясня как се прави - казва първият - значи като се събудя сутрин и поглеждам в кой крачол ми е увиснал и ако е в левия - хвърлям въдицата наляво, ако е в десния - надясно… - Добре де, ами аз като се събудя и ми е изправен… накъде да хвърлям? - Лелеее, ти какво правиш тука тогава? Младо момиче разказва на приятелката си: - Винаги съм предпочитала морето пред планината. На море, докато се давиш, винаги има шанс да се спаси някой красавец. А на планина, когато те затрупа лавина, срещаш само санбернарски кучета. Не трябва да се съди за човека по приятелите му, Юда е имал безупречни приятели. Пожелания за рожден денЗа здраве чашата искряща до дъно ще изпия аз! Нека радост ти изпраща съдбата всеки следваш час!Бъди щастлива и гореща в чувствата си, в любовта! Всеки изгрев да посрещаш красива, мила и добра!Наздраве пак! Каквото пожелаеш да стане мигом! В този ден! Да бъдеш силна, да мечтаеш! Наздравица за теб от мен!Бъди щастлива!