Минава кондуктор за проверка на билета и бабата вади два.
— Ама защо два, бе бабо?
— Ако изгубя единия, да имам втори.
— Ми ако загубиш и втория?
— Ааа, баба ти е хитра – и карта има!
- Чу ли, че Сергей Станишев е ходил на уроци при Евгени Минчев?
- Ама как така, нали уж не беше...Какво е учил?
- За ватман го е учил, ти какво си помисли?
--------
Евгени Минчев гледа клипа, в който Сергей кара трамвай и въздиша:
- Все пак аз съм най-известния....ватман, гледай го само колко зле върти...
--------
Пенсионери гледат клипа -Станишев се обръща към Стефан Данаилов с думите: "Не е като едно време, а?", а Данаилов отговаря: "Прав си Сергей, не е.
Пенсионерите репликират:
- Не е, тогава беше много по-добре...
-----
Клипът може да видите:
ТУК
--------