Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В лекарския кабинет влиза мъж с подута ръка: - Докторе, ръката ме боли много! Може да е пукната или счупена. - И очите ли те болят? - Не, само ръката... - А онази работа не те ли боли? - Не! Само ръката! Защо задаваш такива глупави въпроси? - Защото на вратата ми пише с огромни букви "Уролог"!
Разни 1,898 прегледа
Следващ →

Още вицове