Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Като бях малък, бяхме много бедни. Толкова бедни, че ако не бях момченце, нямаше да има с какво да си играя по цял ден...
Разни 1,703 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тема във форума на блок 4 в "Манастирски ливади": - Има ли някой от втори вход? - Да, аз. Защо? - Да ти се намира цигара? Още по бай Тошево време... Един милиционер хваща един студент да пресича на червено и го заговаря: - Аааа, а сега какво ще правим, а? Глоба идвай с мен в РПУ-то!! Стъписаният студент едвам промълвил: - Моля ви е другарю полицай не ме глобявайте... Закъснявам за държавен изпит... Тази година завършвам... моляяяя виии сее. Милиционера все пак имал сърце и го пуснал. След 1 година пак някакъв студент пресичал на червено и същия полицай го спрял и започнал да му се кара: - Аве... Еййй каква е тая работа... На червено ли ще пресичаш аа... Аре с мен към РПУ-то да ти тръснем една глобичка!! Студента стъписан се опитал да се оправдае: - Моля ви се господин полицай след малко имам изпит... Тази година завършвам.... И полицая го прекъснал: - Не ми ги говори тия на мене, студентите завършиха миналата година! - Какви са признаците на свинския грип? - Прости - лежиш и квичиш... На път човек има нужда от компания, а в живота - от разбиране. Японска пословица Дядо Коледа отишъл при Снежанка и я запитал: — Искаш ли да те науча да казваш хо-хо-хо в обратен ред?