Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент влиза при доктора: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Вземай тези хапчета по 2 пъти на ден! Той решил по 4 пъти на ден. Влиза друг: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден! Вторият решил по 8 пъти на ден. След малко при доктора влиза един каубой: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден! Каубоят решил да ги взема по 12 пъти. След 10 дни тримата идват на контролен преглед: На първия оная работа му стигнала под коляното, на другия се влачи през крачола... Влиза каубоят вика: - Иха-а-а... Улових три диви коня с него!
Семейни 3,727 прегледа
Следващ →

Още вицове

Поради зачестилите спирания на шофьори нямащи рушвет под ръка, КАТ са пуснали патрулки с апарати за работа с дебитни карти. - Тате, как виждат хора, които са пияни? - Раздвоено! Виждаш ли тези осем дървета там? -Тате, те са четири! Озовали се двама българи във Виена без цигари в неделя вечер. Гледат на ъгъла - една машина за цигари. Пускат пари, натискат бутони, блъскат, псуват, ръгат, ритат. Не става и не става. "Развалена машина за цигари" - помислили си българчетата. "Българчета", помислил си банкоматът. пиян тропа на уличен стълб, патрулиращ полицай го вижда и отива към него: - Отвори ми маааа ... Отвори ми маааа(вика пияния) - Кои да ти отвори бе ти да не си пил? Я ми дъхни!(полицая) - Отвори МУ мааа! Отвори му мааа...... - Аре да си ходим.Горе няма никой. - Как ша няма бе виш, че свети... Събрали се българските политици и си говорят: - След 50 години България ще е богата страна! - Ех, жалко че нас няма да ни има тогава... - Не "жалко", а "защото".