Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Японската фирама "Мицубиши" решила да се обедени с германската "Трабант". Японците изпратили едно "Мицубиши" последен модел, за да видят германците какво ще произвеждат. На свой ред хората от "Трабант" сущо изпратили последния си модел. След три дни те получиха писмо, в което се казвало: "Получихме мотора, сложен в сандък от шперплат. Изпратете ни и купето. - Мицубиши"
Разни 1,951 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фрази, за които преди двадесетина година можеше съвсем лесно да те вкарат в психиатрията: - Ще съм на планина, но ти ми звънни... - Измръзна ми ръката да говоря с теб.. - Случайно изтрих "Под игото" - Уф, не мога да си влезна в пощата.. - Пратих ти писмо преди пет минути, получи ли го? - Свали ми снимката на телефона... - Забравих си телефона вкъщи.. - Утре ще си купя още памет.. - Хайде да му купим домашно кино... - Сметни го на телефона си.. - Дай ми твоето зарядно, че моето се развали... Днес си намерих шестлистна детелина. Странно... Беше с две дръжки! МВР съобщава, че считано от днешна дата за предупредителен ще се счита не първият, а четвъртият изстрел. Лекар излиза от кабинета и казва на мъжа в чакалнята: - Бяхте прав, господине! - За какво, докторе? - Жена ви действително е фригидна! Лежал дядо Онаний на смъртния си одър и повикал той всичките си внуци. Събрали се те около него и подхванал той: -Внуци мои, умря Сталин, умря и Сталинизма! Прокашлял се, та продължил: -Внуци мой, умря Хитлер, умря и Хитлеризма! Пак се прокашлял и пак продължил: -Ще умре и дядо ви Онаний... И в този момент всички внуци в един глас: -Дядо, не умираийййййй !